PRACA

Oferta Pracy – Statystyk Medyczny

utworzone przez | 26.05.2020 | praca

STATYSTYK MEDYCZNY

Wymagania:

– doświadczenie w pracy w dziale statystyki szpitala,
– umiejętność rozliczania świadczeń z NFZ,
– wykształcenie średnie
– znajomość arkuszy kalkulacyjnych i edytorów tekstu
– umiejętności analityczne
– dokładność i umiejętność podejmowania decyzji
– umiejętność pracy pod presją czasu
– mile widziana znajomość programu Optimed

Obowiązki:
– rozliczanie świadczeń do NFZ,
– obsługa programu medycznego
– realizacja sprawozdawczości dot. kolejek oczekujących na świadczenia
– analiza umów z NFZ
– przygotowywanie zestawień i analiz z działalności Szpitala

Oferujemy:
– umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

Osoby zainteresowane ofertą, proszone są o złożenie aplikacji na adres mail:

Proszę o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

TELEFONY

Informujemy, że rozmowy mogą być nagrywane, jeżeli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o przerwanie połączenia.

Dokumenty

W tym dziale znajdą Państwo przydatne pliki, dokumenty, wnioski.
Pacjenci po otrzymaniu loginu i hasła do tego działu, będą mogli wysłać nam swoją dokumentacje medyczną, skierowania, wnioski, obrazy DICOM.

ZMIEŃ ROZMIAR FONTÓW
ZMIEŃ KONTRAST