PRACA

Oferta Pracy – Położna

utworzone przez | 25.05.2020 | praca

Szpital Pucki Sp. z o.o. w Pucku zatrudni POŁOŻNE:

Opis stanowiska:

pełnieniu dyżurów w oddziale położniczo-ginekologicznym z Izbą przyjęć
realizacja świadczeń w odcinku położnictwa, sali porodowej, ginekologii;
prowadzenie dokumentacji medycznej.

Wymagania:

wykształcenie kierunkowe;
prawo wykonywania zawodu;
umiejętności analityczne;
gotowość do pracy w trybie zmianowym lub dyżurowym – będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie
elastyczne godziny pracy

Oferty można składać osobiście na adres Szpitala Puckiego Sp. z o.o. lub na mail:

Tel. 58 380 1542

TELEFONY

Informujemy, że rozmowy mogą być nagrywane, jeżeli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o przerwanie połączenia.

Dokumenty

W tym dziale znajdą Państwo przydatne pliki, dokumenty, wnioski.
Pacjenci po otrzymaniu loginu i hasła do tego działu, będą mogli wysłać nam swoją dokumentacje medyczną, skierowania, wnioski, obrazy DICOM.

ZMIEŃ ROZMIAR FONTÓW
ZMIEŃ KONTRAST