PRACA

Oferta Pracy – Kierownik Laboratorium

by | 23.09.2020 | praca

SZPITAL PUCKI SP. Z O.O.

ZATRUDNI:

KIEROWNIKA LABORATORIUM z uprawnieniami serologicznymi

Miejsce pracy: Puck

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • czynne prawo wykonywania zawodu,
  • ukończona specjalizacja w dziedzinie właściwej dla diagnostów laboratoryjnych,
  • uprawnienia serologiczne,
  • doświadczenia w pracy w laboratorium diagnostycznym,
  • umiejętność obsługi komputera  (edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny),
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu,
  • umiejętność komunikacji.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • organizacja pracy pracowni,
  • zarządzanie zespołem diagnostów laboratoryjnych i techników analityki medycznej,
  • zapewnienie terminowego wykonania badań oraz dostarczenia prawidłowego
    i kompletnego wyniku zleceniodawcy,
  • autoryzacja wyników,
  • obsługa aparatury pomiarowo-badawczej i pomocniczej, w tym jej kalibracja,
  • nadzór nad inwentaryzacją oraz zamawianiem materiałów i odczynników laboratoryjnych,
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z przepisami prawa,
  • obsługa systemu informatycznego.

Kandydatom oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • ciekawą pracę z wykwalifikowanym zespołem
  • dodatek za wysługę lat,
  • świadczenia z Zakładowego Fundusz Świadczeń Socjalnych, w tym tzw. „wczasy pod gruszą”,
  • możliwość skorzystania z oferty zakładowej koleżeńskiej kasy zapomogowo-pożyczkowej.

Oferty proszę przesyłać pocztą na adres:

Szpital Pucki. Sp. z o.o.

ul. 1 Maja 13 A, 84-100 Puck

lub na mail:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

RODO: Administratorem danych osobowych jest  Szpital Pucki Sp. z o.o. przy ul. 1 Maja 13A, 84-100 Puck,

tel. (58) 673 09 12, e-mail

Celem przetwarzania jest przeprowadzenie rekrutacji na stanowisko.

Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie Szpitala Puckiego:

TELEFONY

Informujemy, że rozmowy mogą być nagrywane, jeżeli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o przerwanie połączenia.

Dokumenty

W tym dziale znajdą Państwo przydatne pliki, dokumenty, wnioski.
Pacjenci po otrzymaniu loginu i hasła do tego działu, będą mogli wysłać nam swoją dokumentacje medyczną, skierowania, wnioski, obrazy DICOM.

ZMIEŃ ROZMIAR FONTÓW
ZMIEŃ KONTRAST