Co powinieneś wiedzieć o kwarantannie

Szanowni Państwo,

w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną bardzo zależy nam na wyedukowaniu społeczeństwa co powinni wiedzieć o kwarantannie, czego nie rozbić/co robić podczas kwarantanny.

Wobec powyższego przesyłamy link z nowymi materiałami do pobrania, z prośbą o ich udostępnianie: https://we.tl/t-rchFdYhdQs

W linku znajdują się:

Spot TV w wersji emisyjnej, jak i do internetu (wersja polska, ukraińska i angielska) wraz z metryczką
Spot do radiowy z metryczką
Plakat w wersji do druku
Grafiki na Twittera oraz facebooka
Przeformatowania spotu TV do social mediów
Przeformatowania spotu TV do komunikacji miejskiej.

Bardzo dziękujemy za Państwa pomoc. Wsparcie jakie otrzymujemy od poszczególnych firm/instytucji jest kluczowe w dotarciu do ogółu społeczeństwa z rzetelną i merytoryczną informacją.

Nasze działania sukcesywnie rozszerzamy o nowe treści, przekazy, wskazania – na bieżąco publikowane są za pośrednictwem mediów społecznościowych Ministerstwa Zdrowia (Twitter, FB, YT) czy na stronie internetowej www.gov.pl/koronawirus . Serdecznie zapraszamy do śledzenia kanałów komunikacji MZ, publikowania w miarę możliwości na swoich stronach oraz przekazywania dalej.

Bardzo będziemy wdzięczni za przesyłanie tego maila do swoich jednostek, partnerów oraz za przesyłanie informacji o Państwa zaangażowaniu w akcję.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. W razie potrzeby osobą do kontaktu jest Z-cą dyrektora Biura Komunikacji w Ministerstwie Zdrowia Pani Monika Latoszek tel. (22) 634 95 24, e-mail:

Z góry bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie naszych działań.

KONTAKT

Sekretariat Szpitala Puckiego nie udziela informacji o wolnych terminach, kolejkach oczekujących oraz o stanie zdrowia pacjentów.

TELEFONY

Informujemy, że rozmowy mogą być nagrywane, jeżeli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o przerwanie połączenia.

ZMIEŃ ROZMIAR FONTÓW
ZMIEŃ KONTRAST